Opis gry

instrukcje do gry:

Galaxy of Trian – instrukcja gry

Galaxy of Trian – ENGLISH Rulebook

Galaxy of Trian – GERMAN Rulebook

Galaxy of Trian – FRENCH Rulebook

 

 

W Świętej Matrycy Stworzenia zapisano :

Dzielcie się tym co zostało wam dane …

Pokojowe istoty rasy Trian to najpotężniejsza cywilizacja znana w tej galaktyce, budząca podziw i szacunek innych ras. Starożytni wędrowcy, szerzący wiedzę i technologie we wszystkich zakątkach galaktyki. Ta nomadyczna rasa kolejny raz wyrusza w podróż, kontynuując swą odwieczną misję. Potężna armada opuszcza dotąd zajmowany i technologicznie zaawansowany obszar galaktyki, pozostawiając za sobą wszystko, co stworzyli i co pomogło w rozpoczęciu kolejnego etapu odwiecznej tułaczki…

Dotąd nie osiągalny i nietykalny fragment galaktyki, to teraz łatwy cel. Opustoszały i bezbronny, staje otworem dla obcych cywilizacji. Rasy które dotąd nie ośmieliły się wkroczyć na te obszary zaczynają powolną i niebezpieczną eksplorację kolejnych sektorów Galaktyki Trian.

trian_HI

Rasa Trian

PREZENTACJA RAS:

UI_Alien_KS_large

Quuylto – to rasa podwodnych istot wielbiąca naukę i eksperymenty naukowe. Te małe i ciekawskie istoty uwielbiają gadżety i wszelkie nowinki techniczne. Żyją pod powierzchnią skutej lodem planety. Galaktyka Trian to unikalna szansa na poznanie nowych technologii i artefaktów niedoścignionej cywilizacji. Wykorzystując swój spryt i technologiczne gadżety będą wyprowadzać rywali w pole. Stosując w tym celu kamuflaż i holograficzne repliki swoich statków.

technologia jest melodią zwycięstwa

 

lga_v002_KS_large

K’Harquar – to rasa żyjąca na porośniętej gęstą, ponad naturalnej wielkości dżunglą. Ta skrzydlata i zwinna rasa stworzyła miasta w koronach drzew które są schronieniem dla miliardów istot. Ich cywilizacja oparta jest o unikalne zdolności tworzenia biologicznych konstrukcji. Dzięki swym kolektywnym zdolnościom są w stanie stworzyć wszystko z żywej materii, nawet broń i statki kosmiczne. W walce wykorzystują przewagę liczebną i zdolności regeneracyjne swoich biologicznych statków.

 

– wszystko co żyje może Cię zabić …

 

PI_v001_KS_large

Xemh – znana z brutalności i bezkompromisowości rasa sieje postrach wśród innych cywilizacji. Insektoidalne stworzenia atakują i grabią planety tętniące życiem. W rezultacie pozostawiają po sobie wyeksploatowane i zniszczone pustynne środowisko w którym czują się najlepiej. Wszelkie negocjacje to słabość na którą nie pozwala im ich drapieżny charakter. Ich statki wojenne to potężnie uzbrojone maszyny siejące postrach w Galaktyce.

– atak jest jedynym rozwiązaniem …

 

a1_v001_KS_large

Borf-Naree – wierzą że wszystko można kupić i sprzedać a gromadzenie wartościowych zasobów to cel nadrzędny. Ci przebiegli i charyzmatyczni handlowcy wiedzą jak i gdzie zbić fortunę. W handlu i walce używają przeróżnych sztuczek I forteli aby osiągnąć wyznaczony cel. Ich statki to potężnie opancerzone frachtowce konstruowane modułowo w celu rozbudowy o kolejne ładownie i hangary. Dysponują unikalnymi tarczami pochłaniającymi wszelkie ładunki energii będące efektem ataku wroga lub anomalii kosmosu. Ta rasa nie atakuje innych cywilizacji lecz po prostu je kupuje …

– każdy ma swoją cenę ...

GHa_v001-HIres

Sslyx – Rasa bezwzględnych łowców nagród i najemników pracujących dla tego kto da więcej. Nawiązanie z nimi jakiejkolwiek współpracy zawsze wiąże się z wielkim ryzykiem. Rasa ta żyje na planetach zdobytych podstępem lub “opuszczonych” przez rdzennych mieszkańców. Dzięki właściwościom adaptacyjnym ich organizm może przystosować się do warunków panujących na większości planet. W walce wykorzystują broń chemiczną i wszelakiego rodzaju broń masowej zagłady. Ich statki są zwrotne i słabo opancerzone ale wyposażone w systemy rakietowe dalekiego zasięgu oraz systemy samodestrukcji o potężnej sile rażenia. To jednym słowem latające bomby. Flotę stanowią pojedyncze jednostki których zniszczenie wiąże się z ogromnym ryzykiem.
… podpisuj kontrakt i módl się o życie …

 

 

PlantAlien_HI_v002

Arvori – To pokojowa rasa obdarzona długowiecznością. Przedstawiciele tej rasy odżywiają się poprzez receptory w powłokach skórnych. Przetwarzając w ten sposób najdrobniejsze cząsteczki energii w substancje potrzebne do przeżycia. Większość czasu spędzają na czczeniu swych bogów za których uważają rasę Trian, a dzięki medytacji zwielokrotniają efekt regeneracji organizmu. Tam gdzie pojawia się rasa Trian niebawem zawita Arvori podążając za swymi bogami aby dziękować za pozostawione dary. Potrafią przeżyć w każdym środowisku pod warunkiem że w atmosferze jest choćby odrobina energii. Ich statki wyposażone są w systemy pobierania energii z otoczenia dzięki czemu mają nieskończone źródło energii. Technologie tą wykorzystują w walce do wysysania energii z przeciwników i unieruchomiania jednostek wroga. Nie zabijają wrogów tylko dają sobie w ten sposób szanse do odwrotu.
… medytacja i modlitwa to wszystko czego potrzebujesz …

 

Nastał czas eksploracji i podbojów w Galaktyce Trian. Obejmij przywództwo nad jedną z ras i wygraj…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *